سوالات شما
_

آیا سوالی دارید؟

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسختان را پیدا نکردید، با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

روش نصب سنگ صنعتی طرح تراورتن سفید عباس آباد به چه شکل است؟

روش نصب این سنگ ها دقیقا همانند سنگ های طبیعی بوده و به صورت دوغاب ماست سیمان اجرا میشود و بندکشی این سنگ ها هم دقیقا شبیه سنگ های طبیعی است و با سیمان سفید و پودرسنگ بندکشی میشود.

چسبندگی سنگ صنعتی طرح تراورتن سفید عباس آباد به چه شکل است؟

چون پشت سنگ صنعتی باچیاکو توسط سنگ ریزه خشن شده و توسط مفتول ۲ اسکوپ گذاری شده بدین شکل که اسکوپ ها در قسمت بالا وسط و پایین سنگ تعبیه شده و باعث میشود که چسبندگی سنگ به ملات به مراتب بیشتر از سنگ طبیعی باشد
۲- به دلیل جذب آب بالای پشت سنگ نسبت به سنگ طبیعی چسبندگی این سنگ ها به ملات چندین برابر سنگ طبیعی است.

آیا سنگ صنعتی باچیاکو طرح تراورتن سفید عباس آباد مثل سنگ طبیعی قابلیت برش و فارسی بر دارد؟

سنگ های صنعتی باچیاکو دقیقا همانند سنگ طبیعی توسط دستگاه آب برش یا دستگاه سنگ فلز دستی،صفحه سنگ معمولی عقاب و صفحه سنگ سه ستاره و صفحه سنگ همه کاره قابلیت برش کاری و فارسی بر کردن را دارد.

مشخصات سنگ صنعتی طرح تراورتن سفید عباس آباد به چه شکل است؟

ابعاد سنگ پلاک به این صورت است که عرض آن ۴۰ سانتی متر در طول ۱۶۰ سانتی متر و به ضخامت ۲۰ تا ۲۲ میلی متر تولید میشود و در رنگ های سفید با رگه های شکلاتی،رنگ سفید با رگه های کرم و کرم شکلاتی و رنگ سفید بدون رگه و رنگ های کرم با رگه های شکلاتی و کرم بدون رگه تولید میشود.

سایر سوالات

آیا سنگ های طرح تراورتن سفید عباس آباد به مرور زمان تغییر رنگ میدهند؟!

به دلیل استفاده از رنگ های مقاوم در برابر نور خورشید (آنتی یو وی) و رنگ های آلمانی به هیچ عنوان تغییر رنگ ندارد و طی مدت زمان طولانی در برابر آفتاب رنگ ثابت دارد و اصلا تغییر نمیکند

آیا رگه های سنگ تراورتن سفید عباس آباد همگی به یک شکل است؟

خیر رنگ رگه های سنگ پلاک، طرح تراورتن سفید عباس آباد همگی متفاوت است و هیچ دو سنگی نیست که رگه های مشابهی داشته باشند.

آیا این سنگ برای مناطق مرطوب مثل شمال و جنوب کشور مناسب است؟

بله به دلیل تراکم بالای سنگ و عمق نفوذ کم و مهمترین دلیل،این سنگ نوعی بتن فراوری شده است بسیار مناسب مناطق مرطوب کشور مثل شمال و جنوب کشور است و اصلا دچار شوره زدگی نمیشود و رطوبت را به داخل ساختمان انتقال نمیدهد چون جذب آب سطحی سنگ کمتر از 1 درصد و عمق نفوذ آن کمتر از سه میلیمتر است.

مقاومت سنگ پلاک صنعتی باچیاکو در برابر رطوبت و شوره زدگی به چه شکل است؟

به علت تراکم بالای این نوع سنگ ها مقاومت بسیار زیادی در برابر رطوبت دارد به طوری که وقتی دوغاب پشت سنگ ریخته می شود به هیچ عنوان مثل سنگ طبیعی تغییر رنگ ندارد چون عمق نفوذ آب در حد ۳ الی ۴ میلیمتر و نه بیشتر می باشد و جذب آب سطح سنگ کمتر از ۱ درصد است و آن هم تغییر رنگ ندارد و به دلیل کم بودن عمق نفوذ آب در سنگ شوره به سطح سنگ نفوذ نمیکند و نمایان نمیشود.

آیا این سنگ برای مناطق مرطوب مثل شمال و جنوب کشور مناسب است؟

بله به دلیل تراکم بالای سنگ و عمق نفوذ کم و مهمترین دلیل،این سنگ نوعی بتن فراوری شده است بسیار مناسب مناطق مرطوب کشور مثل شمال و جنوب کشور است و اصلا دچار شوره زدگی نمیشود و رطوبت را به داخل ساختمان انتقال نمیدهد چون جذب آب سطحی سنگ کمتر از ۱ درصد و عمق نفوذ آن کمتر از ۳ میلیمتر است.

مقاومت سنگ در مقابل آفتاب های شدی و اختلاف دما چیست؟

سنگ پلاک باچیاکو چون نوعی بتن فراوری پیشرفته بوده مقاومت دمایی آن از ۵۰- درجه تا ۳۵۰+ درجه است و میتواند ۵۰۰ سیکل دمایی را تحمل کند و مقاومت آن در مقابل نور خورشید به شدت بالاست و اصلا تغییر رنگ ندارد و در مقابل اشعه نور آفتاب بسیار مقاومت بالایی دارد و ضریب انبساطی آن با ضریب انبساطی دوغابی که در پشت سنگ ریخته میشود یکی است و به همین دلیل مثل سنگ طبیعی به دلیل اختلاف دما به مرور زمان ترک نمیخورد و از نمای ساختمان جدا نمی شود.

آیا این سنگ ها قابلیت اسکوپ گذاری دارند؟

این سنگ ها خودشان اسکوپ گذاری شدند و پشت آن ها توسط سنگ ریزه خشن شده است و نیازی به اسکوپ گذاری ندارد ولی اگر کسی خواسته باشد اسکوپ گذاری کند،چون ضخامت سنگ ۲۰ تا ۲۲ میلیمتر است به راحتی میتواند از اسکوپ های زدشکل (z) و پروانه ای شکل استفاده کند و همینطور میتواند به سنگ شیار بدهد و توسط مفتول سنگ را اسکوپ گذاری کند.

از ما بپرسید